Betmoris PromosyonlarPromosyonlar

%25 FREEBET

1- Bu promosyondan tüm yatırım yöntemleri ile minumum 20 TL tutarında yatırım gerçekleştiren kullanıcılarımız yararlanabilmektedir.

2- Yatırım gerçekleştirmeniz ardından yatırımınıza ek olarak sitemiz üzerinde bulunan ‘’ BONUS TALEP ‘’ kısmından yatırım miktarınızın %25’i kadar Freebet talep edebilirsiniz.

3- Bu promosyondan gün içerisinde maksimum yararlanabileceğiniz Freebet tutarı 500 TL’dir.

4- Son 24 saat içerisinde çekim işlemi olan ve %25 Freespin promosyonundan yararlanan kullanıcılar bu promosyondan yararlanamamaktadır.

5- Freebetinizi aktif etmek için minumum 2 müsabaka ve her seçiminiz minumum 1.50 orandan oluşacak şekilde bahis almanız gerekmektedir. Freebetin kullanım süresi 24 saattir.

6- Freebet çevrimi anapara ve bonus ile alınan müsabakalardan farklı müsabakalar ile sağlanmalıdır.

7- Kuponunuzun kazanç olarak sonuçlanması durumunda olası kazanç tutarından Freebet tutarı otomatik olarak düşmektedir.


8- Ayni IP adresini, ayni adres bilgilerini, ayni email hesabini, ayni telefon numaralari vb gibi kisisel bilgilerini paylasan kullanicilarin sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrica ayni aile fertlerinden sadece biri bu bonustan faydalanabilir.

9- Bu promosyondan yararlanan üyeler bu bonusu 24 saat içerisinde kullanmalıdır. Aksi takdirde aktarılan bonus otomatik olarak sistem tarafından BetMoris hesabından silinecektir.

10- “BetMoris” herhangi bir promosyondaki kural ve şartları değiştirme ya da promosyonu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

11- Bu promosyona BetMoris Genel Bonus Kurallar ve Şartları dahildir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu