Betmoris PromosyonlarPromosyonlar

100’E 50 & 50’YE 25 & 20’YE 10 FREESPİN !

1- Bu promosyondan herhangi bir yatırım yöntemi ile yatırım sağlayan her üyemiz yararlanabilir.

  • 100 TL YATIRIMINIZA 50 FREESPİN
  • 50 TL YATIRIMINIZA 25 FREESPİN
  • 20 TL YATIRIMINIZA 10 FREESPİN

Talep edebilirsiniz.

2- Yatırım sağlamanız akabinde sitemiz üzerinde bulunan BONUS TALEP kısmından bonusunuzu talep edebilirsiniz.

3- Bu promosyondan yararlanan kullanıcılar yatırım miktarı ve Freespin çevrimini bir (1 ) kere NETENT sağlayıcısı TWİN SPİN oyununda tamamlaması ardından çekim işlemi gerçekleştirebilir veya farklı alan & sağlayıcıya giriş sağlayabilir.

4- Bu promosyon diğer bonuslar ile birleştirilemez. Yatırım, Kayıp Bonusu & %25 Freebet, Freespin promosyonlarından yararlanamaz.

5- Son 24 saat içerisinde çekim işlemi mevcut olan kullanıcılar bu promosyondan yararlanamaz.

6- Çekim işleminiz ve bakiyenizin olmaması durumunda gün içerisinde dilediğiniz kadar bu promosyondan yaralanabilirsiniz.

7- Bu promosyondan yatırım miktarınızın maksimum 10 katı kadar çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

8- Promosyonu talep ederek kural dışı faaliyetler de bulunan hile yaptığı tespit edilen üyelere BetMoris hiçbir mazeret belirtmeksizin kullanıcı hesaplarını kapatarak hesapları bloke etme yetkisine sahiptir.

9- Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “BetMoris” istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu